Hakkımızda

 • CafeMor.com Nedir?
  CafeMor.com, üyelerimizin, modellerimizle, birebir canlı sohbet edebilmesi için geliştirilmiş bir canlı sohbet sitesidir. Sitemize üye olup, süre satın alarak aldığınız süre kadar Skype uygulaması üzerinden karşılıklı kameralı görüşme yapabilirsiniz. Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda Canlı Destek butonuna tıklayarak, müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.
 
 • CafeMor.com Nasıl Kullanılır?
  Modeller ile görüşmeler Skype uygulaması üzerinden yapılmaktadır. Cafemor.com'dan daha önce süre satın almış kullanıcılar üye olarak adlandırılır. Bir müşteri ile model Skype hesaplarının paylaşılabilmesi için en az bir kere bakiye yüklemesi yapmış olması ve üye statüsüne geçmiş olması gereklidir. Süreler paket şeklinde satılmaktadır ve tek kullanımlıktır. Kullanıcıların görüşmeden erken çıkması durumunda kalan süresini kullanım hakkı bulunmamaktadır. Daha önce süre satın almamış olup da süre satın almak isteyen kişilerin ilk yüklemelerini canlı destek aracılığı ile gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Sonraki yüklemelerinde model aracılığı ile yükleme gerçekleştirilebilir.
 
 • Nelere dikkat etmeliyim?
  1. Ahlak kurallarına aykırı davranan üyelerin üyelikleri dondurulur. Tekrarlanması durumunda üyelik kapatılır.
  2. Skype, telefon, facebook, instagram ve benzeri iletişim bilgisi vermek kesinlikle yasaktır.
  3. Dijital olarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesini baştan sonra dikkatlice okuduğunuzdan emin olunuz.

 

 • Sıkça Sorulan Sorular
  1. Nasıl süre alırım? Havale ile süre alabilirsiniz.
  2. Görüşmeye nasıl geçerim? Bakiye yüklemesi yaptıktan sonra görüşmek istediğiniz modele ödeme yaptığınızı bildirerek görüşmeye geçebilirsiniz.
  3. Model tarafından engellendim, ne yapabilirim? Modeller de diğer üyeler gibi dilediği üyelerle sohbet edebilir, istemediği üyeleri engelleyebilirler. Bu durum karşısında servis sağlayıcı olarak CafeMor.com'un yapabileceği bir eylem bulunmamaktadır.
  4. Hangi durumlarda üyeliğim sonlandırılır? Genel ahlaka aykırı yazışmalarda bulunulması, reklam ve benzeri metinlerin paylaşılması hesabınızın dondurulmasına, tekrarı durumunda üyeliğinizin sonlandırılmasına yol açar. İletişim bilgisi (skype, whatsapp, instagram vb.) vermek ise kesinlikle yasak olup, iletişim bilgisi paylaşımı durumunda herhangi bir uyarı verilmeksizin üyeliğiniz sonlandırılır.

 

18 YAŞ ALTI ÇOCUKLARIN KORUNMASI

CafeMor.com 18 yaş altı bireylere yasaktır. Üye olmak içi tek şart 18 yaş üstü olmaktır. Herhangi bir 18 yaş altı kişi siteye üye olursa ve yaşını büyük belirtirse CafeMor.com sitesi bu konuda sorumluluk almaz. Herhangi bir üyenin 18 yaş altında olduğu bilinir ve yöneticilere iletilirse kişinin üyeliği SONLANDIRILIR.